Wpisy użytkownika dytka.edit z dnia 8 września 2013

Liczba wpisów: 1

dytka.makeup
 
Firma Karaja została założona we Włoszech- to widać w ich produktach. Są solidnie zrobione, idealnie nadają się do każdego rodzaju urody.
Oto co chce dzisiaj pokazać:


Karaja szminki i tusz.jpg


na początek tusz.
Gdy przeglądałam Internet w poszukiwaniu jakichkolwiek opinii o ich produktach, natknęłam się jedynie na podkład. Zdziwiło mnie to, ale jednocześnie zachwyciło gdyż będę mogła jako jedna z niewielu (gdyż może gdzieś tam już są ich opinie, a ja po prostu nie znalazłam nic ;)
Tusz Night & Day ma solidne opakowanie (dość często widzimy tego typu,  jajowaty pojemnik) dzięki czemu wygodnie trzymamy go w ręku.


Karaja szminki i tusz.jpg


Szczoteczka również solidnie zrobiona. Wyprofilowana, przez co dopasowuje się do rzęs.

tusz (2).jpg


tusz (3).jpg

Tusz jest wodoodporny- żadne tarcie, pocieranie nie jest w stanie zetrzeć go z naszych rzęs.  Taki tusz przyda się w upalne dni, byśmy nie czuły że rozpływamy się ;)
Na opakowaniu jest napisane że wytrzymuje 24H, nie jestem w stanie powiedzieć czy to prawda, ponieważ tyle czasu nie chodziłam w makijażu, ale w 90% jestem przekonana że wytrzymałby tyle na naszych rzęsach. Jednakże to co mogę powiedzieć to to że długo się utrzymuje, nie kruszy się, wydłuża (chociaż ja osobiście wolę tusze pogrubiające).


tusz (5).jpg


tusz (4).jpg


tusz (6).jpg


Ja nie widzę żadnych wad tego tuszu oprócz dostępności i ceny. Ale dzięki temu jeszcze bardziej doceniamy każdy produkt tej firmy.
Podsumowanie:
+opakowanie
+wydłuża
+rzeczywiście wodoodporny
+nie kruszy się oraz nie osypuje się
+długo utrzymuje się na rzęsach
-dostępność
-cena (nie każdy chce wydawać taką sumę na jeden produkt
Produkty nie są tanie, oraz nie dostaniemy ich w każdej drogerii. Z pewnością nie przetestowałabym nigdy tej firmy gdybym nie wygrała próbnika, ale teraz wiem że są warte swojej ceny.